Radiohead na Open'er Festival 2017

/ 20 października, 2016

Organizatorzy Open'er Festivalu zdradzili właśnie, że pierwszym headlinerem przyszłorocznej imprezy będzie zespół Radiohead, który w tym i przyszłym roku promował będzie swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane „A Moon Shaped Pool”. Zespół pojawi się na scenie 28 czerwca. 

Najnowsza płyta Radiohead znalazła uznanie w oczach naszego recenzenta, Roberta Filipowskiego, który dał „A Moon Shaped Pool” 5 gwiazdek na 5 możliwych. Więcej o tym wydanym z zaskoczenia wydawnictwie brytyjskiej grupy znajdziecie w lipcowym „Teraz Rocku”.

 

Tegoroczna edycja Open'er Festivalu również przyniosła nam wiele rozrywki, a zadowoleni mogli być miłośnicy wielu muzycznych gatunków. Nas, fanów rocka, zainteresowało kilkanaście koncertów, które obfotografował niezawodny Grzesiek Ksczczotek.

Na naszych łamach znajdziecie więc galerie z następujących koncertów, które odbyły się w związku z Open’er Festival 2016: Red Hot Chili PeppersFlorence + the MachineBastilleThe 1975PJ HarveyFoalsNothing But ThievesDawid Podsiadło

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także