Radiohead napisał muzykę dla kolejnego Bonda?

/ 29 lipca, 2015

Kto stworzył muzyczny motyw przewodni przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda? Wśród typowanych artystów jest Sam Smith, Ellie Goulding, Adele, Lana del Rey, Lorde i Coldplay, ale to właśnie Radiohead, zdaniem bukmacherów jest faworytem. Oto stawki William Hill:

Radiohead (6/4)
Sam Smith (2/1)
Ellie Goulding (4/1)
Adele (5/1)
Lana Del Rey (14/1)
Lorde (14/1)
Coldplay (33/1)

Za zespołem Thoma Yorke’a przemawia jeszcze coś. Rzecznik prasowy wspomnianej firmy bukmacherskiej zdradził portalowi nme.com, że ostatnio ktoś postawił na nich sporo kasy.

Krążą różne plotki, było więcej zwrotów i zawirowań niż przy jakiejkolwiek innej opowieści o Bondzie, ale z pewnością nikt nie ryzykuje 15 tys. funtów tylko dlatego, że ma jakieś przeczucie.

Do premiery coraz bliżej, lecz reżyser Sam Mendes nadal nie chce nic ujawnić, kto dołączy do Jacka White’a, Chrisa Cornella, Madonny czy Tiny Turner.

Utwór został nagrany, jest fantastyczny, a ja jestem podekscytowany – to jedyne, co mogę powiedzieć. Nie będziecie czekali długo.

Film z Danielem Craigiem w roli głównej trafi na ekrany światowych kin 26 października 2015 roku. W Polsce „Spectre” będziemy mogli zobaczyć niecałe dwa tygodnie później – 6 listopada.

Jedno jest pewne – Radiohead w ostatnim czasie odwiedza co jakiś czas studio nagraniowego. Nie wiemy, czy dla Bonda, ale na pewno po to, by nagrać następcę albumu „The King of Limbs” z 2011 roku.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także