Recenzja "The Book of Souls" Iron Maiden

/ 31 sierpnia, 2015

Zbliża się wyjątkowy czas dla wszystkich miłośników zespołu Iron Maiden – już 4 września na rynku pojawi się długo oczekiwane, dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane "The Book of Souls". Wszyscy czytelnicy naszego pisma mogli się przekonać już w środę, że przesłuchaliśmy płytę przedpremierowo, co zaowocowało jej recenzją przygotowaną przez Pawła Brzykcego.

Nasz redaktor napisał między innymi:

Ale od razu zaznaczę: The Book Of Souls, w przeciwieństwie do The Final Frontier, cały czas intryguje. Zaczyna się i kończy utworami skomponowanymi samodzielnie przez Bruce’a Dickinsona, If Eternity Should Fail i Empire Of The Clouds, i właśnie one są najbardziej progresywne, zaskakujące.

Jednak nie będziemy testować Waszej cierpliwości i od razu odsyłamy do pełnej recenzji, która dziś została opublikowana na naszej stronie internetowej!

Wszystkim fanom Iron Maiden radzimy jednak sięgnąć po wrześniowego "Teraz Rocka", ponieważ poza recenzją, na jego łamach znalazła się 12-stronicowa wkładka poświęcona zespołowi, a także wywiad z Dave'em Murrayem

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także