Red Hot Chili Peppers z teledyskiem w reżyserii Olivii Wilde

/ 17 czerwca, 2016

Dziś do sklepów na całym świecie trafiła najnowsza płyta zespołu Red Hot Chili Peppers zatytułowana „The Getaway”. Na naszej stronie pojawiła się krótka recenzja tego wydawnictwa, którą przygotował nasz redaktor, Bartek Koziczyński.

Zespół aktywnie promuje swój nowy album – w sieci pojawiły się dwa single, członkowie Red Hot Chili Peppers wzięli udział w samochodowym karaoke (podczas którego Anthony uratował niemowlaka od uduszenia), a teraz w sieci pojawił się teledysk do singla „Dark Necessities”, którego reżyserią zajęła się Olivia Wilde, aktorka, którą kojarzyć można chociażby z serialu „Dr House”:

Promocja nowej płyty Papryczek zbiegła się z problemami zdrowotnymi wokalisty, Anthony’ego Kiedisa. Grupa została nawet zmuszona do odwołania koncertu, ponieważ muzyk potrzebował czasu, żeby dojść do siebie po poważnych problemach z układem pokarmowym. Obecnie wszystko jest już w porządku, a muzycy będą promowali „The Getaway” również w naszym kraju – będą jedną z gwiazd Open’er Festivalu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także