Rick Rubin producentem płyty Stevena Tylera?

/ 19 listopada, 2013

O Ricku Rubinie słyszał każdy, kto ma choć minimalne pojęcie o muzyce. Nic dziwnego, że to właśnie ten producent jest najbardziej rozchwytywany – nie tylko przez początkujące zespoły, ale również przez doświadczonych muzyków z wyrobioną marką. O współpracy z Rubinem mówił ostatnio Steven Tyler, który zajmuje się przygotowaniem swojej solowej płyty.

Wokalista mówił o tym w wywiadzie dla serwisu RollingStone.com:

Pracuję nad tym [solowym albumem – przyp. red.]. Niedawno wróciłem z Rosji. Trasa zakończyła się w ubiegłym tygodniu, więc wróciłem do mojego studia. Wczoraj wieczorem spotkałem się z Rickiem Rubinem na kolacji. To w końcu był jego pomysł, żeby nagrać "Walk This Way" z RUN-D.M.C.

Nie wiadomo na razie, czy Rubin zajmie się nowym albumem Stevena Tylera, ale bez wątpienia muzykowi bardzo na tym zależy.

Fani obawiali się, że solowa kariera wokalisty może odbić się na zespole Aerosmith, ale Tyler szybko zaznaczył, że jego plany w żaden sposób nie wpłyną na poczynania formacji i że jest w stanie pracować nad swoim albumem i jednocześnie nagrywać nowe utwory Aerosmith. A plany, żeby takie wydawnictwo powstało zostały ujawnione już w czerwcu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także