Bez kategorii

Riverside w klubie Studio – bilety do wygrania!

/ 5 kwietnia, 2013

Organizatorzy koncertu zespołu Riverside w krakowskim klubie Studio udostępnili nam trzy podwójne zaproszenia, które trafią do właśnie do Was. Zadanie jest jak zwykle bardzo proste, a wymaga jedynie sięgnięcia po najnowszy, kwietniowy numer miesięcznika "Teraz Rock". Pytanie brzmi:

– Który redaktor "Teraz Rock" teraz słucha najnowszej płyty Riverside?

Informacji szukajcie na pierwszych stronach czasopisma, w dziale "Teraz słucham".

Odpowiedzi należy przesyłać do 9 kwietnia na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Riverside – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko (zwycięzcy zostaną wpisani na listę gości i będą mogli wejść na koncert z osobą towarzyszącą po okazaniu dowodu osobistego).

Co dwudziesta piąta prawidłowa odpowiedź wygrywa. Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jeden raz w trakcie trwania konkursu. Przypominamy, że liczona jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź każdego z uczestników konkursu.

Koncert zespołu Riverside w krakowskim klubie Studio odbędzie się 13 kwietnia. Więcej informacji na temat tego wydarzenia możecie znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE