Rob Zombie w wersji dla najmłodszych

/ 19 maja, 2015

Przerażają Was czas teledyski Roba Zombie? Dwóch weteranów branży muzycznej postanowiło dla odmiany wystraszyć jego utworami Wasze pociechy. Panowie zwykle wykonują najbardziej znane rockowe i metalowe kawałki tak łagodnie, że nawet najmłodsi bez krzyku i płaczu mogą ich słuchać, ale tym razem coś chyba im nie wyszło. A przynajmniej tak nam się wydaje…

Zapowiadająca wydawnictwo „Dragula” brzmi po prostu przerażająco, niczym ścieżka dźwiękowa z „Dziecka Rosemary” Romana Polańskiego. Mamy nadzieję, że ani Wam, ani dzieciom nie przyśni się po odsłuchaniu tego utworu żaden horror.

Twinkle Twinkle Little Rock Star z przekąsem zachęca do zakupu swoich nagrań:

Jeśli wychowujecie małego metalowca, rockmana albo hipisa, mamy dla Was muzykę przetworzoną z aren stadionów na klasyczne kołysanki. (…) Pogódźcie się z tym: podobnie jak kupujecie swoim potomkom markowe ubrania, tak ta muzyka jest dla Was.

Jeśli chcecie zaszczepiać w nich miłość do rockowej muzyki, już lepiej puśćcie im oryginał. Kołysanki Roba Zombie zdecydowanie zachowajcie dla siebie, jeśli nie boicie się pozostałych niepokojących utworów.

Utwory na płycie „Lullaby Versions of Rob Zombie”:

  1. Dragula
  2. More Human Than Human
  3. Super Beast
  4. Thunder Kiss
  5. Living Dead Girl
  6. Sick Bubblegum

ud | fot. Dylan Wilks, CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także