Robb Flynn obchodził urodziny w niecodziennym przebraniu

/ 23 lipca, 2013
 
Grupa Machine Head uczestniczy obecnie w objazdowym festiwalu po Stanach Zjednoczonych, zatytułowanym Rockstar Energy Drink Mayhem Festival. Towarzyszą jej w nim takie zespoły jak Five Finger Death Punch, Amon Amarth, Mastodon, czy Children of Bodom. 
 
Robb Flynn, frontman Machine Head,19 lipca skończył 46 lat. Muzyk postanowił więc uczcić urodziny organizując po jednym z koncertów imprezę. Flynn swoją kreacją zaskoczył wszystkich. Artysta przyszedł bowiem przebrany za drag queen. W serwisie Instagram lider Machine Head zamieścił kilka zdjęć z tej imprezy:
 
 
 
Pod jednym ze zdjęć solenizant napisał:
 
 
Moim celem było wyglądać jak siedemdziesięcioletnia dziwka z filmu "Ćma barowa". Sukces!!!
 
 
Nie sposób się nie zgodzić z frontmanem Machine Head. Pewne jest nie tylko to, że przebranie okazało się pełnym sukcesem, ale również to, że muzyk w kobiecym przebraniu nie zająłby wysokiego miejsca w naszym zestawieniu "Kobiety z metalu – ranking najpiękniejszych"
 
Niedawno Robb Flynn wypowiedział się na temat afery wokół koncertowych wzmacniaczy. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Z ostatnich wieści dotyczących Machine Head warto odnotować, że grupa ma od niedawna nowego basistę. Zwycięzcę internetowego rankingu prezentowaliśmy TUTAJ.
 
By uprzedzić tradycyjne już komentarze na temat tego, czy obchodzący urodziny jest solenizantem, bądź jubilatem zamieszczamy wyjaśnienie hasła solenizant z internetowego wydania Słownika Języka Polskiego PWN:
 
 
solenizant – osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodzin
 
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także