Robert Plant do Jimmy'ego Page'a: "Pokaż nam, co potrafisz"

/ 3 września, 2014

Jeśli chodzi o Led Zeppelin, to sytuacja jest prosta – Jimmy Page coraz odważniej deklaruje, że chciałby reaktywacji słynnego zespołu z Robertem Plantem, a wokalista na każdym kroku podkreśla, że umowa była inna i nie zamierza łamać startych postanowień. Sprawa stanęła zatem w miejscu, choć sam Plant wcale nie cieszy się emeryturą – już niedługo światło dzienne ujrzy jego solowy album "Lullaby and… The Ceaseless Roar" i podpowiada swojemu koledze, żeby również wyszedł w świat ze swoją muzyką.

On powinien ruszyć dalej i zrobić coś twórczego, jest niezwykle utalentowany. Choć to, co powiem może zasmucić Jimmy'ego – on wie, że jestem jego kumplem – powinien naprawdę zacząć cieszyć się światem, jest w nim wszystko. Pokaż nam, co potrafisz.

Solowy krążek Roberta Planta trafi do sprzedaży już 9 września – wszystko o tym wydawnictwie znajdziecie we wrześniowym numerze Teraz Rocka:

Nowe wydanie naszego pisma znajdziecie w kioskach w całej Polsce, możecie je również dobyć drogą internetową – zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka natomiast w e-KIOSKU.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także