Robert Plant i Jimmy Page o szansach na powrót Led Zeppelin

/ 25 kwietnia, 2014

Panowie Jimmy Page i Robert Plant rozmawiali z BBC o wznowieniach płyt Led Zeppelin, których przygotowaniem zajął się słynny gitarzysta. Panowie skupiali się przede wszystkim na tym temacie, ale dziennikarze nie mogli zapomnieć o ostatnich słowach organizatora festiwalu Glastonbury, który był pewien, że uda mu się zorganizować powrót legendarnej grupy Led Zeppelin.

Najmniej w taki rozwój wydarzeń wierzy Robert Plant, który powiedział wprost – szansa na powrót zespołu jest "zerowa". Nieco bardziej optymistyczny był Jimmy Page, który powiedział:

Jestem pewien, że ludzie będą zachwyceni, gdy to usłyszą – nie jestem jednak jedynym, którego powinniście o to pytać. Ja nie śpiewam.

Wynika z tego, że gitarzysta nie mówi "nie", ale wokalista wydaje się być nieprzejednany. Ponieważ panowie wiele lat temu zdecydowali, że nigdy nie wrócą na scenę, należy docenić niezłomność Roberta Planta, który wszelkimi siłami chce trzymać się tego postanowienia.

Jeśli natomiast chodzi o wspomniane wcześniej wznowienia płyt Led Zeppelin, to niedawno w sieci pojawił się niepublikowany dotychczas utwór "Good Times Bad Times/Communication Breakdown" z koncertu z 1969 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także