Rolling Stones odwołuje australijskie i nowozelandzkie koncerty

/ 20 marca, 2014

Dramatyczne doniesienia z Nowego Jorku, które nie tylko wstrząsnęły opinią publiczną, ale przede wszystkim były szokiem dla samego Micka Jaggera sprawiły, iż zaplanowane na najbliższe tygodnie koncerty zespołu The Rolling Stones zostały odwołane. Początkowo informowano, że zaspół nie pojawi się tylko w Perth, ale właśnie ogłoszono na oficjalnej stronie grupy, że odwołano wszystkie siedem zaplanowanych wcześniej występów.

Brytyjczycy nie pojawią się we wspomnianym Perth, ale również w: Adelaide Oval (22 marca), Sydney Allphones Arena (25 marca), Melbourne Rod Laver Arena (28 marca), Macedon Ranges Hanging Rock (30 marca), Brisbane Entertainment Centre (2 kwietnia) i Auckland Mt Smart Stadium (5 kwietnia).

Nie oznacza to jednak, że australijscy i nowozelandzcy fani nie zobaczą The Rolling Stones w tym roku. Koncerty zostały przełożone, a nieoficjalnie mówi się, że zostaną zagrane jesienią. Zdradził to w wywiadzie dla Billboard Michael Gudinski, który jest odpowiedzialny za organizację koncertów w Nowej Zelandii i Australii:

Wszyscy obecnie pracują w pocie czoła i wszystko wskazuje na to, że przełożone koncerty odbędą się w październiku i listopadzie tego roku.

Gdyby ktoś jednak nie był zadowolony z tego rozwiązania, niedługo pojawią się szczegółowe informacje związane z możliwością oddania biletów na przełożone występy The Rolling Stones.

Przypomnijmy, że popularny zespół w tym roku odwiedzi również Stary Kontynent. Regularnie podawane są nowe terminy koncertów – obecnie jest ich pięć: Holandia (7 czerwca), Berlin (10 czerwca), Dusseldorf (19 czerwca), Rzym (22 czerwca) i Belgia (28 lipca).

Więcej informacji na oficjalnej stronie zespołu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także