Ron "Bumblefoot" Thal wściekły na Guns N' Roses

/ 1 grudnia, 2013

Obecny gitarzysta formacji Guns N' RosesRon "Bumblefoot" Thal – chciałby w spokoju kontynuować swoją dobrze prosperującą karierę solową. Muzyk ma jednak spory żal do swoich kolegów z zespołu i managementu, ponieważ decyzje dotyczące koncertów Guns N' Roses często zapadają z dnia na dzień, dlatego on musi rezygnować z własnych planów.

Gitarzysta opowiadał o tym w wywiadzie dla Radio Future:

To wszystko wygląda mniej więcej tak: jeśli chcesz, żeby Guns N' Roses wyruszyło w trasę, musisz po prostu zorganizować własną, solową. Oni wtedy zaklepią termin w tym samym czasie i będziesz musiał zrezygnować ze swoich planów.

Możesz zaplanować coś na kwiecień przyszłego roku, wtedy Gunsi poinformują cię 31 marca, że mają coś na kwiecień. I wtedy jesteś w sytuacji, że musisz zdecydować, co robić.

Przypomnijmy, że Bumblefoot już niedługo pojawi się w naszym kraju. Jeśli terminy koncertów zespołu Guns N' Roses nie okażą się podobne, gitarzysta zaprezentuje się krakowskiej publiczności już 7 stycznia przyszłego roku. Gitarzysta ma wystąpić w klubie Lizard King.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także