Ruszają Eliminacje do Przystanku Woodstock 2012

/ 27 września, 2011

Eliminacje odbędą się już po raz IV, ich celem jest wyłonienie zespołów, które zagrają koncert na dużej scenie 18 Przystanku Woodstock. Do tej pory dzięki eliminacjom na Dużej Scenie zagrało już 14 zespołów, oraz dodatkowo 8 zespołów na scenie folkowej.

Zasady się nie zmieniają – mówi Gosia Kaczmarek – Prezes Fabryki Zespołów. – Jak co roku, Eliminacje to 3 etapy. Przesłuchania płyt, koncerty półfinałowe oraz Wielki Finał Eliminacji. W tym roku jednak przyspieszamy z terminem. I Etap zamykamy już 29 lutego 2011 roku. Koncerty półfinałowe odbędą się w kwietniu i maju, a Finał na początku czerwca.

Tak jak w ubiegłym roku, półfinały to 4 koncerty w różnych miastach Polski i również, tak jak w zeszłych latach nie zmienia się skład jury. Kapele oceniać będą Jurek Owsiak – Prezes Fundacji WOŚP, Gosia Kaczmarek – Prezes Fabryki Zespołów, Andrzej Puczyński – Prezes SPAV i Izabelin Studio, Krzysztof Dobies – Radio Woodstock.

Kapele z Eliminacji dają sobie świetnie radę na Przystanku Woodstock – mówi Jurek Owsiak. – Dlatego z radością ruszamy z kolejną ich edycją.

Przypomnijmy, że dzięki Eliminacjom do Przystanku Woodstock na dużej scenie zagrali m.in.: Enej, Luxtorpeda, Buldog, Titus Tommy Gun, Raggafaya, Materia czy Pampeluna.

 

Zgłoszenia w postaci płyt CD należy przesyłać na adres:

Fabryka Zespołów

ul. Św. Marcin 58/64, 61-807 Poznań

z dopiskiem: Przystanek Woodstock – Eliminacje 2012

Wraz z płytą prześlijcie podstawowe dane: nazwa zespołu, skąd jest zespół, nr telefonu, mail.

– aby zgłoszenie było pełne, należy wysłać maila potwierdzającego na adres: eliminacje@fabrykazespolow.pl, w tytule maila wpisując nazwę zespołu, natomiast w jego treści link do profilu zespołu w Bazie Zespołów Fabryki Zespołów oraz telefon kontaktowy do zespołu.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także