Są już bilety na koncert Mark Lanegan Band

/ 15 listopada, 2011

Wejściówki w cenie 75 zł (przedsprzedaż) / 85 zł (dzień koncertu) do kupienia na eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w stacjonarnych punktach partnerskich (sklepy EMPiK, Media Markt, Saturn).

Kultowy wokalista będzie promował swój najnowszy album "Blues Funeral". Krążek ukaże się nakładem legendarnej wytwórni 4AD w lutym 2012 roku. W jego nagraniu uczestniczyła plejada znakomitych gości: Jack Irons (znany z Pearl Jam, RHCP), Greg Dulli (The Afghan Whigs, The Twilight Singers) oraz Josh Homme (Queens Of The Stone Age).

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie! Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge'owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Koncert w Proximie będzie częścią intensywnej trasy Marka Lanegana po Europie, w ramach której artysta odwiedzi niemal 30 miast.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także