Sammy Hagar (ex-Van Halen) szykuje imprezową książkę kucharską

/ 17 czerwca, 2015

Wiedzieliście, że Sammy Hagar to nie tylko rockman, lecz także restaurator i właściciel sieci Cabo Wabo Cantin oraz producent alkoholowych napitków – tequili i rumu? Wokalista postanowił podzielić się ze wszystkimi wiedzą nabytą przez niego w tych wszystkich dziedzinach i na wrzesień 2015 roku zapowiedział wydanie książki „Are We Having Any Fun Yet? The Cooking & Partying Handbook”.

Nie będzie to jednak typowa książka kucharska. Znajdziemy w niej nie tylko 50 sprawdzonych przepisów, lecz także historie z podróży i zza stołu byłego frontmana Van Halen, Chickenfoot, a obecnie głównie The Circle. Poznamy również recepturę na idealne przyjęcie. Tommy Lee z Mötley Crüe potwierdza:

Jedynymi rzeczami, na które jestem uczulony to zła muzyka i złe jedzenie. Powiem wam, że książka kucharska Sammy’ego to jest to, co Dr. Feelgood może tylko zalecić!! W niej znajdziecie przepis na dobre jedzenie, dobrą muzykę i niesamowitą imprezę!!

Wtóruje mu szef kuchni Mario Batali (ten sam, ku którego czci Bono z U2 wyrecytował limeryk!).

Miliony ludzi przekonali, że jest ekspertem scenicznym, ale zasiąść za jego stołem – to coś ekskluzywnego. Ta książka daje jego rockandrollowym fanom wgląd w fantastyczny, wyrafinowany świat Sammy’ego Hagara, szefa kuchni i organizatora przyjęć.

Sam autor jest skromny. W filmiku zapowiadającym wydawnictwo mówi tylko:

W swojej książce nauczę was, jak jeść i pić właściwie.

Posłuchajcie go sami:

Sammy Hagar przygotował dla nas przepisy na pyszne dania, chwilę wcześniej zorganizował koncert charytatywny Acoustic-4-A-Cure, podczas którego wystąpili m.in. James Hetflied z nastoletnią córką, Linda Perry, perkusista Red Hot Chili Peppers Chad Smith, Joe Satriani oraz aktor i komik Adam Sandler, poza tym ostatnio udziela się jeszcze w zespole The Circle… Nic dziwnego, że wokalista nie ma czasu dla Chickenfoot.

„Are We Having Any Fun Yet?” nie jest pierwszą książką muzyka. W 2011 roku wydał autobiografię „Red: My Uncensored Life in Rock”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także