Sammy Hagar przeprosił Eddiego Van Halena

/ 18 sierpnia, 2016

Cały muzyczny świat wie, że Sammy Hagar i Eddie Van Halen za sobą nie przepadają. Ten pierwszy był członkiem zespołu Van Halen w latach 1985-1996 i później od 2004 do 2006 roku, ale rozstał się z pozostałymi muzykami w nie najlepszej atmosferze. Od rozejścia ich dróg mija właśnie dziesięć lat i Hagar postanowił zakopać topór wojenny.

W zapowiedzi programu „Oprah: Where Are They Now” usłyszeć możemy następujące stwierdzenie Sammy’ego Hagara:

Jeśli chodzi o tę całą sprawę z Van Halen to mam to już za sobą i jestem dumny z tego, co razem zrobiliśmy. Zdecydowałem więc, że wybaczę i zapomnę. Nie chcę niczego od nikogo. Nie chodzi o to… wiesz… że chcę wrócić do zespołu i robić znów to samo. Nie chcę tego. Chcę, żebyśmy pozostali przyjaciółmi. Przepraszam za wszystkie złe rzeczy, które o tobie powiedziałem.

Wydaje się, ze muzyk faktycznie chce pogodzić się z Eddiem Van Halenem, choć na razie nie wiemy, jaka jest jego reakcja na zacytowaną wyżej wypowiedź.

Sammy Hagar skupia się przede wszystkim na swoje karierze solowej, a na swoim koncie ma już trzynaście albumów studyjnych. Ostatnim było „Lite Roast” z 2014 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także