Scorpions publikuje nieznany utwór z 1982 roku

/ 16 września, 2015

Mówiąc wprost – utwór "Running For The Plane" nie był na tyle dobry, że pojawić się na opublikowanej w 1982 roku płycie "Blackout". Muzycy nie przygotowali nawet jego finalnej wersji, a zaledwie demo. Nie oznacza to jednak, że materiał był tak słaby, żeby zupełnie o nim zapomnieć. Nieco odświeżony pojawił się właśnie w sieci, a wszystko w związku z reedycjami klasycznych płyty zespołu Scorpions.

Oto wersja demo singla "Running For The Plane":

Wznowienia obejmą osiem albumów, między innymi: "Lovedrive", "Blackout", "Love At First Sting", "World Wide Live" i "Savage Amusement". Wydawnictwa pojawią się w sprzedaży w listopadzie tego roku i będą dostępne jako box, na winylach i w wersji elektronicznej. Wszystkie zostaną wzbogacone o niepublikowany wcześniej materiał – utwory, alternatywne wersje przebojów, remiksy i wersje koncertowe. Jednym z takich rarytasów jest powyższy utwór.

"Blackout" w odświeżonej wersji:

Przypominamy również, że Scorpions ponownie pojawi się w naszym kraju – muzycy zagrają w marcu 2016 roku w Tauron Arenie Kraków. Więcej informacji na temat tego występu znajdziecie na naszej stronie internetowej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także