Scorpions wracają z nową płytą?

/ 5 czerwca, 2013
 
Wokalista Scorpions 25 maja obchodził 65. urodziny. Wczoraj na oficjalnej stronie zespołu muzyk podziękował za liczne życzenia. – Drodzy fani, bardzo Wam dziękuję za wszystkie urodzinowe e-maile, wiadomości, prezentacje i nagrania wideo, które dotarły do mnie z całego świata. Bardzo mnie to wzruszyło – napisał Klaus Meine
 
W dalszej części wpisu wokalista Scorpions podzielił się informacjami, które mogą ucieszyć fanów grupy. – Jesteśmy w tej chwili w studiu nagraniowym, ale nie potrwa długo, zanim ruszymy w trasę. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich gdzieś tam – napisał Meine
 
Nad jakim materiałem pracują muzycy Scorpions? Najprawdopodobniej chodzi o wydawnictwo, na temat którego Niemcy wspominali kilkukrotnie w wywiadach. Chodzi o płytę, na które miałyby się znaleźć utwory które były pisane z myślą o płytach "Blackout" (1982), "Love At First Sting" (1984), "Savage Amusement" (1988) i "Crazy World" (1990), lecz ostatecznie nie trafiły na te krążki. 
 
 
Mikael "Nord" Andersson i Martin Hansen według dotychczasowych doniesień sprawują producencką pieczę nad tym wydawnictwem. Na razie nie wiadomo, kiedy płyta miałaby zostać wydana.
 
Zespół Scorpions zapowiedział w 2010 roku, że płyta "Sting in the Tail" była ostatnią jaką nagrał. Po tym oświadczeniu Niemcy wydali w 2011 roku płytę "Comeblack", która zawierała ponownie nagrane przeboje grupy i covery. Czy deklaracja z 2010 roku przestałą zatem obowiązywać na dobre i zespół uraczy fanów kolejnymi płytami?  

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także