Scott Ian widziałby Lady Gagę na nowej płycie Anthrax

/ 22 sierpnia, 2014

Coraz częściej słyszy się o muzycznych eksperymentach, jak chociażby współpraca Paula McCartneya z Kanye Westem, dlatego muzycy w wywiadach są pytani o różne ewentualności. Na przykład Scott Ian miał odpowiedzieć, czy chciałby, żeby Lady Gaga – gwiazda muzyki popularnej – zainteresowała się muzyką metalową.

Gitarzysta grupy Anthrax nie miał nic przeciwko:

Pewnie, czemu nie? Ona wie, co to metal. To prawdziwy metalhead. Dlaczego więc nie słuchać jak to śpiewa… to nawet nie musi być utwór Anthraxu. Nieważne… po prostu chciałbym, żeby zaśpiewała metalowe kawałki. Może jakiś cover z naszej ostatniej płyty "Worship Music"? Na przykład… "In The End". Byłoby super usłyszeć jak to wykonuje. Ma super głos, wiec fajnie byłoby to usłyszeć – szczególnie, że dodałaby do tego trochę swoich pomysłów.

Gitarzysta zasugerował nawet, że rozważyłby zaproszenie Lady Gagi do studia, żeby zaśpiewała gościnnie w jednym z utworów Anthraxu. Nie wiemy, czy Scott Ian dotrzyma słowa, ale to mogłoby być ciekawe, nieprawdaż?

Warto zauważyć, że Lady Gaga cieszy się szczególnym szacunkiem wśród wykonawców muzyki rockowej. Nie tak dawno Rob Halford zachwycał się wokalnymi możliwościami gwiazdy pop i sugerował, że bardzo chętnie by z nią zaśpiewał

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także