Sebastian Bach nagrywa solowy album

/ 8 maja, 2013

Sebastian Bach, znany z występów w Skid Row, poinformował na swoim Facebooku o swoich planach związanych z publikacją nowego solowego albumu. W oświadczeniu mogliśmy przeczytać:

– Prace nad nowym studyjnym albumem zostały oficjalnie rozpoczęte! To był wspaniały dzień z producentem Bobem Marlettem i gitarzystą Jeffem Georgem! Rozpoczęliśmy dzień pisząc, składając w całość i kończąc nagrywanie kopiących tyłki kawałków, które zniszczą resztę utworów na waszej liście już po załadowaniu! –  grzmiał Sebastian Bach.

Muzyk udostępnił również zdjęcie ze studia:

Wstępnie poinformowano, że nowy album wokalisty może pojawić się na przełomie tego i przyszłego roku. Wspomniany w oświadczeniu producent Bob Martin jest znany w światku muzyki rockowej ze współpracy z takimi wykonawcami jak Black Sabbath, czy Alice Cooper.

Ostatnim solowym albumem Sebastiana Bacha był wydany w 2011 roku krążek "Kicking & Screaing". W międzyczasie na rynku pojawiło się również koncertowe wydawnictwo CD/DVD pt. "ABachalypse Now", które zawierało niepublikowane dotychczas fragmenty występu muzyka w Belgii.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także