Sepultura odwołuje koncerty w USA. Problem z wizami

/ 30 października, 2013

Brak wiz i odwołana trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych – podobne problemy mają raczej początkujące, półamatorskie zespoły, które miały nadzieję na wielką przygodę w USA, a nie tak doświadczeni muzycy, jak ci z Sepultury. Pewnie wina leży po stronie ekipy technicznej, ale przez niedopatrzenie związane z dokumentacją, amerykańscy fani brazylijskiej formacji nie będą mogli zobaczyć występów zespołu na żywo.

Formacja Sepultura wystosowała krótkie oświadczenie na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook:

W związku z opóźnieniami związanymi z uzyskaniem wizy dla zespołu, która umożliwiała wjazd na teren Stanów Zjednoczonych, z przykrością informujemy, że wcześniej ogłoszona trasa koncertowa po Ameryce Północnej zostaje odwołana. Przepraszamy fanów, promotorów oraz zespoły, które miały nam towarzyszyć podczas "Tsunami Of Metal" – Unearth, Kataklysm, Scar the Martyr, Anciients oraz Dark Sermon.

Brazylijczycy mieli promować w Stanach Zjedoczonych swój nowy album zatytułowany "The Mediator Between the Head and Hands Must Be the Heart". Płyty można posłuchać w całości TUTAJ.

Przypomnijmy, że już w lutym przyszłego roku muzycy z Sepultury odwiedzą nasz kraj. Przyjadą do katowickiego Megaclubu (więcej TUTAJ). Pozostaje mieć nadzieję, że uda im się dotrzeć na Stary Kontynent…

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także