Sepultura publikuje nowy utwór

/ 10 grudnia, 2016

„Machine Messiah” jest pierwszym od „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart” z 2013 roku albumem brazylijskiego zespołu metalowego. Jego produkcją zajął się Jens Borgen. O utworze „I Am The Enemy” gitarzysta Sepultury, Andreas Kisser, powiedział:
 

To jedna z ostatnich piosenek, jakie napisaliśmy, przed udaniem się do Szwecji na sesję nagraniową. Jest bardzo prosta i bezpośrednia, mocno zainspirowana muzyką hardcore lat 90. Tekst mówi, że ludzie mają swoje poglądy i uprzedzenia zaimplementowane przez edukację, religię, otoczenie i nasze doświadczenia. Jesteśmy problemem i jego rozwiązaniem. Nie obwiniajcie nikogo innego, tylko samych siebie. Jesteście własnym wrogiem. Spójrzcie sobie w twarz, przemyślcie swoje życie, a wtedy będziecie mieli szansę stworzyć sobie lepszy świat.

 

 
„Machine Messiah” to nie jedyne wydawnictwo Sepultury, które trafi do sklepów w styczniu. 27 stycznia nakładem Rhino Records ukaże się box „The Roadrunner Albums 1985-1996” zawierający sześć albumów nagranych dla wytwórni Roadrunner (od „Morbid Visions” do „Roots”) a także debiutanckie EP „Bestial Devastation” z 1985 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także