Serial Foo Fighters "Sonic Highways" nagrodzony Emmy

/ 14 września, 2015

Główna ceremonia wręczenia nagród Emmy odbędzie się 20 września 2015 roku. Dave Grohl ma fobię społeczną i boi się tej ceremonii. Może strach będzie trochę mniejszy, gdy już wie, że produkcja HBO i Foo Fighters została już doceniona w branży.

Tydzień przed główną galą, 12 września, w Los Angeles wręczono część tegorocznych tych „telewizyjnych Oscarów” w kategoriach bardziej technicznych. Serial „Sonic Highways” okazał się najlepiej zmontowaną oraz najlepiej zmontowaną dźwiękową telewizyjną produkcją niefabularną. Jego twórcom gratulujemy!

Obraz Foo Fighters doceniają jednak nie tylko filmowcy. Ringo Starr z The Beatles zaraził się muzyką go-go dzięki niemu. Muzycy dostali kopa i zapowiadają, że powstanie drugi sezon „Sonic Highways”. Dave Grohl wciąż nie zdradza szczegółów.

Seria może być albo nie być międzynarodowa. Pewnego dnia może stać się międzynarodowa. Może być tylko o Anglii albo o Anglii i innych miejscach. Albo o miejscach w Ameryce i zainspirowanymi nimi ludziach z innych krajów.

Może czegoś więcej dowiemy się po zbliżającej się głównej gali?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także