Bez kategorii

Serj Tankian w Polsce: cztery wejściówki do wygrania!

/ 30 września, 2013

Wokalista System of a Down ostatnio sporo eksperymentuje. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że już za kilkanaście dni odwiedzi Polskę, żeby zaprezentować swoją symfonię "Orca". Wesprze go orkiestra symfoniczna. Muzyk pojawi się w warszawskiej Sali Kongresowej oraz  gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

W związku z tym drugim występem mamy dla Was niespodziankę. Tak się złożyło, że mamy do rozdania cztery pojedyncze zaproszenia na koncert Serja Tankiana, który odbędzie się 12 października.

Wejściówki może wygrać każdy, kto ciekawie dokończy poniższe zdanie:

 

Chciałabym/Chciałbym pójść na koncert Serja Tankiana, ponieważ…

 

I wyśle odpowiedź na adres e-mailowy konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "Serj Tankian". W treści wiadomości należy również podać imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który zostanie przesłana ewentualna nagroda. Konkurs trwa do 3 października do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później, czyli w piątek.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Przypominamy również – to informacja dla osób, które chcą po prostu kupić bilet na występ Serja Tankiana – że wejściówki są nadal dostępne, a po więcej informacji odsyłamy TUTAJ.

mg

KOMENTARZE