Seven Festival: muzyka i znacznie więcej

/ 16 czerwca, 2015

W tym roku organizatorzy Seven Festivalu, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach od 10 do 12 lipca, chcieli zrobić wszystko, żeby zainteresować wszystkich fanów muzyki rockowej. I trzeba przyznać, że udało im się zrealizować ten cel. W trzy dni na węgorzewskiej scenie pojawią się między innymi tacy wykonawcy jak: Epica, Dragonforce, Vader, Decapitated, Turbo, Moskwa, Closterkeller, Raz Dwa Trzy, Lao Che czy Ania Rusowicz.

Wszyscy zainteresowani koncertem w Węgorzewie powinni już teraz zainteresować się biletami, które są dostępne w ciekawych zestawach. Największy wybór mają ci, którzy chcieliby zobaczyć cały 3-dniowy festiwal – organizator zadbał o specjalne promocje dla osób zamawiających karnety 2- i 4-osobowe. Cena za pojedynczy karnet jest również bardzo konkurencyjna. Jeśli jednak kogoś zainteresował line-up tylko jednego dnia, można kupić wejściówki uprawniające na wstęp tylko na wspomniany dzień – są one dostępne już za 50 złotych!

Seven Festival to jednak nie tylko znakomita muzyka, ale również wspaniała zabawa, wiele dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatora i – co chyba najważniejsze – otoczenie polskich jezior. To doskonałe miejsce na wakacyjny wypad.

Artyści, którzy pojawią się na głównej scenie festiwalu:

– Piątek (10.07.2015): Epica, Decapitated, Kabanos, Moskwa, Sebastian Riedel & Cree, Alcoholica

– Sobota (11.07.2015): Percival Schuttenbach, Dragonforce, The Analogs, Turbo, happysad, Renata Przemyk

– Niedziela (12.07.2015): Vader, Closterkeller, Skubas, Raz Dwa Trzy, Lao Che, Ania Rusowicz.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także