Sexbomba zaprasza na 30. urodziny

/ 3 listopada, 2016

Sexbomba swoje XXX-lecie obchodzić będzie 11 listopada 2016 roku w klubie Stodoła w Warszawie. Zacnych gości nie zabraknie – oprócz jubilatów na scenę wyjdą takie formacje jak: KSU, Armia, Moskwa, The Bill, Cela nr 3, Prawda i Pull the Wire. Wokalista grupy Robert Szymański w rozmowie z „Teraz Rockiem” nie kryje entuzjazmu:

To będzie taka biba koncertowo-jubileuszowa. Będą nam towarzyszyć przede wszystkim zespoły, które działają tyle czasu, co Sexbomba, albo nawet dłużej. Tak się też złożyło, że koncert będzie zarazem uczczeniem 30 lat zespołu The Bill – bo to nasi sceniczni równolatkowie. A całość zgodził się poprowadzić Marek Wiernik z radiowej Trójki, co dla mnie jest zaszczytem.

Ze względu na wiele kapel poszczególne występy będą raczej krótkie. Organizatorzy zapewniają jednak:

Prosiliśmy kolegów z innych zespołów, żeby nie eksperymentowali z repertuarem i zagrali to, przy czym ludzie będą się najlepiej bawić.  

Koncerty rozpoczną się o godz. 18, do klubu będzie można wejść godzinę wcześniej. Bilety na te wyjątkowe urodziny są już dostępne. Zakupić je można w kasie Stodoły, na stronie klubu stodola.pl oraz w serwisach eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl.

Ceny biletów: 80 zł (miejsca stojące), 90 zł (balkon), a w dniu koncertu odpowiednio 90 i 100 zł.

ud / fot. fb.com/sexbomba

KOMENTARZE

Przeczytaj także