Sierpniowy Teraz Rock od środy w sprzedaży

/ 28 lipca, 2014

Pewnie wielu z Was czekało na tę informację – już w najbliższą środę do sprzedaży trafi sierpniowy numer pisma Teraz Rock. Nasi redaktorzy przygotowali dla Was wiele interesujących materiałów, a najwięcej miejsca poświęcili grupie YES, która doczekała się 12-stronicowej wkładki. Nie zabrakło również jednego z najchętniej czytanych działów, czyli dodanej kilka miesięcy temu "Teraz Historii".

Poza tym w sierpniowym numerze znajdziecie wiele wywiadów. Przepytaliśmy muzyków z między innymi Judas Priest, Behemoth, Kasabian czy Blackmore's Night. Nasz dział z artykułami został wzbogacony o pozycje nazwane "koncertowe lato" – w tych rubrykach znajdziecie obszerne teksty związane z występami Metalliki, Black Sabbath czy Iron Maiden.

Zgodnie z wieloletnią tradycją nie zabrakło również stałych rubryk – są recenzje płyt, relacje z koncertów, wiadomości ze świata rocka i wiele więcej.

Nowe wydanie Teraz Rocka znajdziecie w kioskach w całej Polsce (od 30 lipca), możecie je również dobyć drogą internetową – zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa będzie czekała natomiast w e-KIOSKU.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także