Singiel 30 Seconds to Mars… poleci w kosmos

/ 28 lutego, 2013

Brzmi nieprawdopodobnie, ale dokładnie tak będzie. Utwór pod tytułem "Up In The Air" rzeczywiście wzniesie się w przestworza. A wszystko za sprawą rakiety SpaceX, która wystartuje jutro z przylądka Canaveral na Florydzie. Na jej pokładzie będzie znajdował się wspomniany utwór, który ma być pierwszym singlem promującym nowy album zespołu 30 Seconds to Mars.

Start rakiety będzie można oglądać na żywo za sprawą oficjalnej strony NASA. Zadaniem SpaceX jest dostarczenie niezbędnych przedmiotów do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ciężko stwierdzić, czy wspomniany singiel amerykańskiego zespołu jest tam niezbędny, ale i tak zostanie przekazany na stację.

Fakt, że utwór "Up In The Air" zostanie wystrzelony w kosmos nie oznacza, że będziemy mogli go niedługo później posłuchać. Jego pierwsze odtworzenie nastąpi 18 marca, gdy muzycy z zespołu 30 Seconds to Mars będą rozmawiać drogą elektroniczną z astronautą Tomem Marshburnem. To wydarzenie również będzie można śledzić na żywo. Oficjalne zaprezentowanie singla nastąpi dzień później, czyli 19 marca, i będzie on dostępny w wersji cyfrowej.

Jeśli chodzi o nowy album amerykańskiej grupy, to wiadomo na razie, że ma on zostać wydany w drugiej połowie tego roku. Zespół 30 Seconds to Mars będzie jedną z gwiazd tegorocznego Impact Festival (więcej tutaj).

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także