Singiel Black Sabbath w serialu CSI

/ 11 kwietnia, 2013

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której znaleźli się muzycy zespołu Black Sabbath oraz aktorzy i producenci serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" ogłoszono, że utwór "End of the Beginning" z najnowszej płyty formacji będzie miał swoją premierę w czasie ostatniego odcinka trzynastego sezonu popularnego show. Czyli dokładnie 15 maja.

Scena, w której usłyszymy wspomniany utwór będzie rozgrywała się na koncercie zespołu Black Sabbath. Członkowie CSI będą badać przerażające zbrodnie, wykazujące podobieństwo do opisów piekła z "Boskiej Komedii" Dantego. Splot zdarzeń doprowadzi detektywów na koncert legendarnego zespołu. Zupełnie przypadkowo muzycy będą grali utwór "End of the Beginning" z płyty "13".

– Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy, że Black Sabbath jest zainteresowane premierą swojego utworu w CSI byliśmy podekscytowani – mówił na konferencji producent serialu Don McGill. – Wielu z nas jest długoletnimi fanami zespołu. Widząc, że album nazwano "13", a mamy do czynienia z końcem 13 sezonu CSI uznaliśmy, że to idealnie do siebie pasuje. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem – zakończył producent.

Premiera płyty "13" zespołu Black Sabbath 11 czerwca.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także