Slash na koncercie w Polsce!

/ 26 sierpnia, 2015

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock 'n' rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor – już w listopadzie w Polsce wystąpi Slash! Będzie to już trzecia wizyta tego artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators. Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, "World On Fire".

Koncert odbędzie się 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety w cenach od 220 do 350 złotych trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, tj. 28 sierpnia. 

Cennik znajdziecie w naszym "Kalendarium". Bilety do kupienia na stronie Tikeria.pl.

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver, a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie.

Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także