Slash przyjedzie do Polski!

/ 27 maja, 2014

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock 'n' rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor – już w listopadzie w Polsce wystąpi Slash. Artysta pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album – "World On Fire" – a towarzyszyć mu będą Myles Kennedy The Conspirators. Zagrają 20 listopada w Krakowie.

O biletach, które do sprzedaży trafią 30 maja (bilety VIP od 28 maja), więcej informacji znajdziecie POD TYM ADRESEM.

Na 15 września zaplanowana jest premiera najnowszego albumu Slasha "World On Fire", który ukaże się nakładem wytwórni artysty, Dik Hayd, a dystrybuowany będzie przez Roadrunner Records. Krążek ten promować będzie tytułowy utwór, który w radiostacjach grany będzie od 16 czerwca. Okładkę płyty zaprojektował Ron English.

Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znajdzie się 16 kompozycji, które udowodnią, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie. Natomiast na żywo Slash promował będzie ten krążek najpierw w Stanach na wspólnej trasie z Aerosmith, a następnie w październiku i listopadzie przeniesie się do Europy, gdzie wystąpi na 16 koncertach.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także