Slash w Polsce – bilety już w sprzedaży!

/ 28 sierpnia, 2015

Slash, Myles Kennedy i muzycy z The Conspirators ponownie w Polsce! Koncert odbędzie się 20 listopada tego roku w łódzkiej Atlas Arenie – właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki na to wielkie muzyczne wydarzenie i są dostępne w serwisie Tikeria.pl.

Lepiej nie zwlekać z zakupem, ponieważ jak pokazały poprzednie koncerty tego znakomitego gitarzysty, bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Koncert Slasha ogłoszono dwa temu i wywołało to ogromne poruszenie wśród fanów byłego gitarzysty Guns N' Roses.

Choć muzyk był w Polsce pod koniec ubiegłego roku, również w tym powinien bez większego problemu zapełnić cały łódzki obiekt. Slash w naszym kraju pojawi się w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek zatytułowany "World On Fire".

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' RosesSlash's SnakepitVelvet Revolver, a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie.

W serwisie Tikeria.pl, poza biletami na występ Slasha, znajdzie również wejściówki między innymi na Deep Purple, Europe, Uriah Heep, Machine Head, Cradle Of  Filth i wiele innych koncertów rockowych!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także