Slash zdradził, co myśli o reaktywacji Guns N' Roses

/ 4 lipca, 2016

Zespół Guns N’ Roses w częściowo oryginalnym składzie, z czasów płyt „Appetite for Destruction”, „G N' R Lies” i „Use Your Illusion”, powrócił 1 kwietnia 2016 roku. Po kilku rozgrzewkowych koncertach przyszedł czas na dłuższą trasę. W jej trakcie Slash znalazł kilka chwil, by podzielić się swoimi wrażeniami ze słuchaczami radia WZLX.

Wszyscy grają ładnie. Wszyscy się dogadują i grają wspaniale, a koncerty są niesamowite. Jesteśmy nastawieni pozytywnie, co nigdy nie miało miejsca – i to niejako miesza w głowach.

Ich publiczności zapewne też – wystarczy spojrzeć, co działo się podczas pierwszego występu z cyklu „Not in This Lifetime” 23 czerwca 2016 roku w Detroit.

To dla mnie coś surrealistycznego – to, że dogadujemy się wszyscy tak wspaniale. Sądzę, że każdy z nas przeszedł długą drogę i to jest fajne.

Brzmi, jakby obecni muzycy Guns N’ Roses nie mieli szybko się rozejść. Kto wie, może po trasie w Ameryce Północnej przyjdzie czas na Europę? A może nawet na nowy materiał? Axl Rose nawet już coś prezentował Slashowi i Duffowi… Czekamy, co z tego wyniknie.

Tymczasem prześcignęli ich byli muzycy grupy, Izzy Stradlin i Matt Sorum, którzy zaprezentowali utwór „F.P. Money”. Kawałka możecie posłuchać np. na Spotify.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także