Slash: nowa płyta ukończona

/ 7 kwietnia, 2014

Slash dość regularnie informował nas o postępach prac. Nie tylko zdradzał coraz to nowe szczegóły w wywiadach, ale również publikował krótkie filmiki ze studia. Teraz wiemy natomiast, że wszystko zakończyło się sukcesem, a nowy album jest już gotowy. Słynny gitarzysta – którego ponownie wspierali Myles Kennedy i The Conspirators – przygotował w sumie 17 utworów, z których jeden jest w całości instrumentalny.

Wiemy już, jakie tytuły będą nosiły niektóre z utworów: "I Wanna Pull Your Hair", "It Puts The Lotion On Its Skynyrd", "Cheap Dick", "Manual Automation", "You’re The Truth", "Dirty Girl" i "Music To Murder Your Girlfriend By".

– To tytuły robocze z wyjątkiem jednego – mówi Slash. – Nie mam jeszcze okładki i tytułu, ale to nie potrwa długo.

Co jednak bardzo ważne, Slash zapowiedział, iż chce wrócić do Europy, żeby promować nowe wydawnictwo. Zaznaczył jednak, że najpierw musi odbyć niezwykle ekscytujące tournée po Stanach Zjednoczonych – występuje wspólnie z Aerosmith.

Przypomnijmy, że producentem nowego albumu Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators jest Michael "Elvis" Baskette, który ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami, jak Alter Bridge, czy Incubus.

Dyskografię Slasha zamyka album "Apocalyptic Love" z 2012 roku:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także