Slayer z teledyskiem do "Pride In Prejudice"

/ 6 września, 2016

Klip do „Pride In Prejudice” zamyka zaplanowaną przez Slayera trylogię teledysków, które przygotował reżyser BJ McDonnell. Przypomnijmy, że aż do dzisiaj zespół opublikował dwa obrazki – do tytułowego singla „Repentless” oraz utworu „You Against You”. Teraz natomiast pojawił się ostatni klip, który powstał do wspomnianego już singla:

Ponownie w teledysku wystąpił amerykański aktor meksykańskiego pochodzenia, Danny Trejo, którego znamy między innymi z takich filmów jak  „Maczeta”, „Maczeta Zabija”, „Od zmierzchu do świtu” czy „Desperado”.

Wszystkie trzy wspomniane utwory pochodzą z ostatniej płyty zespołu Slayer, czyli opublikowanej w 2015 roku „Repentless”. Album został wyprodukowany przez Terry’ego Date’a, a przy jego tworzeniu udziału nie wziął zmarły wcześniej gitarzysta zespołu, Jeff Hanneman.

Grupa Slayer była jedną z gwiazd odbywającego się w lipcu Festiwalu w Jarocinie. Na naszej stronie możecie zapoznać się ze zdjęciami przygotowanymi przez Grześka Kszczotka. Poza legendą thrash metalu ze Stanów Zjednoczonych, nasz redaktor sfotografował występy Five Finger Death PunchAcid DrinkersTSAHunter czy Luxtorpedy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także