Slayer zapowiada klip do "Pride In Prejudice"

/ 2 września, 2016

Klip do „Pride In Prejudice” zamknie zaplanowaną przez Slayera trylogię teledysków, które przygotował reżyser BJ McDonnell. Przypomnijmy, że do tej pory zespół opublikował dwa obrazki – do tytułowego singla „Repentless” oraz utworu „You Against You”. Dzieła te były ze sobą powiązane historią oraz bohaterami, podobnie będzie w wypadku „Pride In Prejudice”.

Na razie jednak możemy zapoznać się jedynie z krótką zapowiedzią teledysku. W całości udostępniony zostanie dopiero za kilka dni.

Wszystkie trzy wspomniane utwory pochodzą z ostatniej płyty zespołu Slayer, czyli opublikowanej w 2015 roku „Repentless”. Album został wyprodukowany przez Terry’ego Date’a, a przy jego tworzeniu udziału nie wziął zmarły wcześniej gitarzysta zespołu, Jeff Hanneman.

Grupa Slayer była jedną z gwiazd odbywającego się w lipcu Festiwalu w Jarocinie. Na naszej stronie możecie zapoznać się ze zdjęciami przygotowanymi przez Grześka Kszczotka. Poza legendą thrash metalu ze Stanów Zjednoczonych, nasz redaktor sfotografował występy Five Finger Death Punch, Acid Drinkers, TSA, Hunter czy Luxtorpedy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także