Slayer: odsunięcie Lombardo rozważano wcześniej

/ 3 marca, 2013

Szczegóły w sprawie Dave’a Lombardo i jego wyrzucenia z zespołu Slayer zdradził gitarzysta Kerry King. Wygląda na to, że perkusista był już od dłuższego czasu pod obserwacją innych członków zespołu, którzy nie byli zadowoleni w jego zachowania. Prawdopodobnie sprawa finansów była jedną z wielu, która wpłynęła na ich decyzję.

– Tom [Araya] wahał się co do Dave’a przez pewien czas, a ja byłem jedynym, który powiedział: ‘Nie, nie czuje się w porządku bez niego’ – zdradza kulisy sprawy King – i moje zaufanie szybko obróciło się przeciwko mnie. Musiałem więc działać szybko.

– To przykre, że Dave nie może być z nami. Planowałem pobyt z nim tutaj aż do poniedziałku przed wyjazdem – wtedy jednak zobaczyłem ‘kłopoty w raju’. Ponieważ jestem mózgiem podobnych operacji, dlatego powiedziałem: ‘W porządku, mam plan -b-’. Zrobiłem to, co uznałem za stosowne i jakoś nam się udało.

Chodzi o dołączenie Jona Dette, który obecnie jest perkusistą Slayera. King zdradził również, że ich naturalnym pierwszym wyborem był Charlie Benante, ale nie było czasu, żeby zdobyć dla niego wizę. 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także