Slayer: premiera nowej płyty w rocznicę ataku na WTC

/ 22 maja, 2015

Kolejna ważna informacja dla wszystkich, którzy czekają na nową płytę zespołu Slayer. Muzycy poinformowali na swoim Facebooku, że krążek pt. "Repentless" zostanie opublikowany 11 września. Nie tylko dla Amerykanów, ale dla wszystkich nas nie jest to dzień przypadkowy – to właśnie wtedy miejsce miały cztery ataki terrorystyczne przeprowadzone na terenie Stanów Zjednoczonych, które doprowadziły do śmieci niespełna 3 tysięcy osób.

Bez wątpienia muzycy pamiętają o historii i zdecydowali, że to będzie odpowiedni moment na publikację płyty "Repentless". Tutaj wspomniana zapowiedź:

W połowie kwietnia muzycy pochwalili się również pierwszym utworem pochodzącym ze wspomnianego wydawnictwa – w serwisie YouTube opublikowali kawałek "When the Stillness Comes":

"Repentless" będzie jedenastym długogrającym wydawnictwem zespołu Slayer. W studiu nagraniowym nie było oczywiście zmarłego Jeffa Hannemana (choć na płycie znajdzie się przygotowany przez niego utwór), na perkusji nie zagrał również pokłócony z pozostałymi muzykami Dave Lombardo. Tom Araya i Kerry King zdecydowali, że ich miejsce zajmą Gary Holt i Paul Bostaph.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także