Slayer: zignorujcie kościół Westboro

/ 23 maja, 2013

Pogrzeb odbędzie się dziś w Los Angeles, w godzinach 15:30-19:30 (czasu miejscowego). Uroczystość jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Sala ma pojemność około 4 tysięcy osób.

Jak już pisaliśmy wcześniej, istnieje spore prawdopodobieństwo, że ceremonia może zostać zakłócona przez członków Kościoła Baptystycznego Westboro, którzy zapowiedzieli w internecie, że będą pikietować w czasie uroczystości. Fani zespołu Slayer natomiast planowali kontrmanifestację, która polegać miałaby między innymi na obrzuceniu baptystów balonami z czerwoną farbą.

Muzycy zespołu nie chcą jednak, żeby w takiej atmosferze żegnano Jeffa Hannemana, dlatego wystosowali prośbę do fanów: – Chcesz naprawdę wkurzyć Kościół Baptystyczny Westboro? Zrób dokładnie to, co zespół Slayer i rodzina – totalnie ich zignoruj. Oni nie istnieją. A później wejdź do środka i wspominaj życie Jeffa razem z nami – możemy przeczytać w serwisie społecznościowym Facebook.

Przypomnijmy, że gitarzysta zespołu Slayer, Jeff Hanneman odszedł na początku miesiąca. Przyczyną jego śmierci była niewydolność wątroby spowodowana nadużywaniem alkoholu (o czym szerzej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także