Slipknot już w studiu. Bez Jordisona

/ 9 stycznia, 2014

Corey Taylor jakiś czas temu mówił, że rok 2014 będzie wyjątkowy dla zespołu i jego fanów. Trzeba przyznać, że muzycy zastosowali ekstremalny sposób zwrócenia na siebie uwagi, ponieważ kilkanaście dni temu ze Slipknotem pożegnał się słynny perkusista, Joey Jordison. Z pierwszych informacji wynikało, że rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, ale po wpisie samego zainteresowanego na Facebooku było jasne, że został on najzwyczajniej w świecie wyrzucony z zespołu. O czym – jak twierdzi – dowiedział się z mediów.

Sprawa jeszcze nie przycichła, a zespół Slipknot postanowił ruszyć dalej. Muzycy są już w studiu nagraniowym, gdzie przygotowują nowy album. Potwierdza to zdjęcie, które udostępnił gitarzysta Jim Root za pośrednictwem serwisu Instagram:

Na razie nie wiadomo, kto zasiądzie za perkusją w nowej odsłonie zespołu Slipknot. Swój akces – publikując kilka filmików na YouTube – zgłosił znany polskim fanom Kerim "Krimh" Lechner. Amerykańska grupa jednak nie odniosła się oficjalnie do tych spekulacji. Wszystko wskazuje więc na to, że na razie jest wakat na stanowisku perkusisty.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także