Śnieżka Czad Festiwal: Sabaton, TSA, Coma, IRA…

/ 7 maja, 2014

Koniec wakacji po raz kolejny nabiera zupełnie nowego wymiaru – wszystko za sprawą Śnieżka Czad Festiwal. Organizatorzy wydarzenia zaprezentowali artystów, których będzie można usłyszeć podczas drugiej odsłony.

Wielbiciele muzyki – od łagodnego reggae, aż po naprawdę mocne, rockowe granie – mają na co czekać. Podczas obu festiwalowych dni na scenie pojawią się zespoły z najwyższej półki. Polskie, dobrze znane składy, które wystąpią podczas czadowego zakończenia wakacji to m.in.: Dżem, IRA, Coma czy Luxtorpeda. Z brzmień lepiej znanych młodszej części publiczności wymienić można: Happysad, Strachy na Lachy, Bob One & Bas Tajpan, Jaya the Cat czy grupę Jamal. Podczas Śnieżka Czad Festiwal, z jednym z dwóch w tym roku koncertów w Polsce, wystąpi szwedzka grupa Sabaton, znana polskiej publiczności m.in. z takich utworów jak "Uprising", "In the army now" czy "40:1". Zespół w swojej twórczości wielokrotnie odwołuje się do wydarzeń z naszej narodowej historii.

Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka SA, głównego sponsora wydarzenia:

Cieszymy się, że w swojej drugiej odsłonie Śnieżka Czad Festiwal proponuje tak szeroką grupę artystów. Tegoroczny skład to także odpowiedź na sugestie fanów, którzy po zeszłorocznej edycji chętnie dzielili się swoimi propozycjami i pomysłami na kolejny festiwal. Bardzo cenimy sobie wszystkie głosy, bo dzięki nim Czad Festiwal staje się projektem, w którym odbiorcy to jednocześnie współtwórcy.

Druga edycja Śnieżka Czad Festiwal odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2014 roku na terenie Ośrodka Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego w Straszęcinie koło Dębicy. Bilety już w sprzedaży. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także