Snowman prezentuje nowy teledysk

/ 10 stycznia, 2017

Trzeci album zespołu Snowman ukaże się na wiosnę 2017 roku. Jego tytuł jeszcze nie jest znany, ale już możemy obejrzeć teledysk do utworu „Znów jesteś sobą”, zapowiadającego to wydawnictwo. Tak opowiada o nim wokalista Michał Kowalonek:
 

Żyjemy w pięknych i trudnych czasach. Możemy wszystko, a po chwili stoimy w miejscu i nie możemy nic. Często czujemy się, jak byśmy byli na szczycie, a następnego dnia leżymy nieprzytomni z miłości, z bólu, z cierpienia. Trudne czasy nas czekają – mówią mędrcy. My na to: najlepsze przed nami. Nieważne co było i co będzie. Ważne, aby używać czasu dokonanego. Wtedy nawet najbardziej księżycowe i kosmiczne myśli schodzą na ziemię i się dzieją. I to jest właśnie ten moment, w którym pozwalamy sobie być sobą. Znów. A potem jeszcze znów i jeszcze raz.
 
Kiedy już nabierzemy wprawy w tym „byciu”, zaczynamy mówić do innych jak do siebie. I to jest moment, w którym mamy siłę spojrzeć w lustro a potem w oczy innych. Mamy wszystko, a jesteśmy tym, co wiemy, tym kim chcemy być. A skoro tak jest to trzymajmy się tej myśli. Dbajmy o nią.
 
Podobno czasami wystarczy być.
W naszym przypadku bycie zaczyna się znów, co tą piosenką czynimy.

 
Producentem nowej płyty zespołu Snowman jest Leszek Biolik znany jako basista Republiki.
 
Snowman: „Znów jesteś sobą”:
 
Zespół Snowman powstał w Poznaniu w 2002 roku z inicjatywy Adama Brzozowskiego i Michała Kowalonka. Na koncie ma dwie płyty: „Lazy” (2008) i „The Best Is Yet To Come” (2011). W 2012 roku Michał Kowalonek dołączył do zespołu Myslovitz, zastępując Artura Rojka i nagrywając z grupą płytę „1.577” (2013).

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także