Steel Panther publikuje teledysk i przesuwa premierę płyty

/ 16 grudnia, 2016

Premiera czwartego albumu Steel Panther, zatytułowanego „Lower The Bar”, zaplanowana była na drugą połowę lutego. Płyta jednak ukaże się dopiero 24 marca 2017 roku. Na osłodę fani dostali nowy teledysk, do utworu „Anything Goes”.


 
Wcześniej fani mieli okazje już poznać utwór „She’s Tight”. Jako powód przesunięcia premiery albumu, grupa podaje odwyk, na jaki musiał się udać perkusista Stix Zadinia. On sam skomentował to w typowo żartobliwy dla siebie sposób:
 

Po latach koncertowania na całym świecie, moje uwielbienie do whiskey i [meksykańskiej sieci fastfoodów] Chipotle w końcu zrujnowało mój żołądek. Chciałbym przeprosić moich przyjaciół, rodzinę, a przede wszystkim Satchela, którego łóżko w autokarze znajdowało się pod moim, i który przez to musiał doświadczać efektów moich ataków eksplodującej biegunki. Teraz, gdy oczyściłem umysł i jelita, mogę dalej wciągać z wami kreski podczas nadchodzącej trasy w 2017 roku.

 
Poprzednia płyta Steel Panther, „All You Can Eat”, ukazała się w 2014 roku i dotarła do 24. miejsca w USA i 12. w Wielkiej Brytanii.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także