Steven Tyler marzy o grze z AC/DC

/ 15 kwietnia, 2013

Steven Tyler z Aerosmith powiedział, że jednym z jego największych marzeń jest zagranie razem z australijską legendą, zespołem AC/DC. – Mógłbym wziąć mniejsze wynagrodzenie, byle tylko zagrać z AC/DC. To jedna z rzeczy, które muszę zrobić w życiu. Pojechać z nimi w trasę. Nie dbam o pieniądze, nie dbam o dobre recenzje. To bardziej dla fanów, wszystko co robię, robię dla nich – zakończył wokalista.

Tyler niemalże spełnił swoje marzenie w czerwcu 2010 roku podczas Download Festival. Zespoły Aerosmith i AC/DC grały na tym festiwalu, jednak ich występy odbywały się w innych dniach.

Grupa Aerosmith w najbliższym czasie zagra z inną legendą muzyki, formacją Van  Halen, podczas Stone Music Festival w Sydney. Perry'emu i Tylerowi tak zależało na spotkaniu na jednej scenie ze słynnym zespołem, że zrezygnowali z jednego z wcześniej zaplanowanych koncertów.

Sytuację tłumaczył Joe Perry: – Od dawna nikt nas nie nazywał drugim headlinerem jakiegoś festiwalu, ale Van Halen to jeden z tych zespołów, którym się nie odmawia – argumentował.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także