Steven Tyler nagra solową płytę

/ 6 października, 2014

Wokalista Aerosmith mówił już wiele miesięcy temu, że chciałby nagrać solowe wydawnictwo. Wówczas nie zdradził jednak żadnych szczegółów z nim związanych, choć było raczej pewne, że swojego postanowienia dotrzyma. Teraz natomiast zdradził swoje plany na najbliższe miesiące…

Steven Tyler rozmawiał z fanami na Twitterze i mogliśmy tam przeczytać między innymi:

Będę w Nashville w styczniu, lutym, marcu, kwietniu – będę pisał i wtedy zobaczę, czym dysponujemy. Nagrywanie płyty jest trochę jak szukanie złota. Musisz przerzucić sporo piachu i brudu, żeby w końcu znaleźć małą bryłkę, nad którą będziesz pracował. Zawsze zabieram się za to od tyłu.

Wokalista zdradził również, że jego solowy album będzie miał w sobie brzmienie Aerosmith, ale nie zapomni również o innych gatunkach – nie ukrywał, że kocha muzykę country i ona na pewno będzie obecna na jego wydawnictwie.

Plany Stevena Tylera wskazują na to, że fani Aerosmith będą musieli jeszcze trochę poczekać na nową płytę. Joe Perry co prawda całkiem niedawno mówił, iż wierzy, że powstanie kolejne wydawnictwo, ale w żadnym wypadku nie wspomniał, kiedy moglibyśmy się go spodziewać. Teraz już wiemy, że nie w najbliższym czasie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także