Steven Tyler zapowiada pożegnalną trasę Aerosmith

/ 22 czerwca, 2016

Steven Tyler nie miał dobrych wieści dla fanów Aerosmith podczas wywiadu we wtorkowym (21 czerwca 2016 roku) programie „The Howard Stern Show” nadawanym przez radio SiriusXM. Potwierdzają się doniesienia o pożegnalnej trasie zespołu (mimo dementi Joe Perry’ego). Muzycy skupiają się na solowych projektach.

Wokalista ujawnił, że grupa wyruszy w pożegnalną trasę w 2017 roku. Dodał, że prawdopodobnie będzie to ostatnie tournée, pożegnanie „na zawsze”.  

Ostatnio w zespole rzeczywiście nie działo się najlepiej. Muzycy czuli się opuszczeni przez Stevena Tylera, który szykuje się do premiery pierwszej solowej płyty. W końcu sami zajęli się swoimi innymi projektami.

Gitarzysta Joe Perry niedawno wyznał, że rozpad Aerosmith nie jest czymś, czego by chciał, lecz przeczuwa, że wkrótce może do niego dojść.

Zbliża się ten moment… Tak naprawdę czekam na Hollywood Vampires. Wiem też, że Brad robi coś z Derekiem, znów się kumplują. Każdy coś ma, każdy jest w połowie czegoś.

Od kilku miesięcy rzeczywiście nie słychać już nic o nowej płycie Aerosmith. Czekamy na więcej informacji dotyczących zasugerowanej pożegnalnej trasy.

Tymczasem już niedługo fani wokalisty będą mogli cieszyć się pierwszym solowym albumem Stevena Tylera utrzymanym w stylu country. „We’re All Somebody from Somewhere”, m.in. z utworami „Love Is Your Name” oraz „Red White & You”, ukaże się 15 lipca 2016 roku.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także