Steven Wilson na dwóch koncertach w przyszłym roku

/ 19 listopada, 2014

Tym razem nie będą to opowieści o duchach, "nieznanym" i pozazmysłowym, seryjnych mordercach czy patologiach. Kanwą najnowszej muzycznej opowieści Stevena Wilsona są realne wydarzenia znane z brytyjskiej telewizji. Zainspirowany filmem dokumentalnym "Days of Our Lives" postanowił próbować odpowiedzieć na pytanie: "Jak żyjąc w wielkim mieście możesz zostać niezauważonym?".

W Polsce odbędą się dwa koncerty – pierwszy w krakowskim ICE Congress Centre (7.04.2015), natomiast drugi w łódzkim klubie Wytwórnia (8.04.2015). Bilety trafią do sprzedaży już 24 listopada.

Znakomity skład muzyków pod jakże świetną opieką koncertmistrza Wilsona gwarantuje najwyższą jakość muzycznych wzruszeń. Perfekcyjnie zgrany team, koncertowa hybryda o sześciu głowach i jednym wspólnym ciele po raz kolejny poprowadzi widzów i słuchaczy przez meandry muzycznych barw i krainę dźwięków. Koncerty, a raczej spektakle Stevena Wilsona zadziałają na odbiorców w sposób wielopłaszczyznowy poprzez dźwięk, obraz, muzykę i emocje.

Jak zabrzmią utwory z nowej płyty i jakie niespodzianki przygotował dla swoich fanów Steven Wilson? Przekonamy się w kwietniu w Krakowie i Łodzi.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także