Supporty Skindred już znane

/ 16 listopada, 2011

Deaf Havana przyjeżdża do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu – „Fools And Worthless Liars”. Pochodzą z Wielkiej Brytanii, poznali się na studiach, a wydali już siedem albumów, choć działają od 2005 roku! Ostatnia płyta  ukazała się w tym roku.

Power of Trinity to zespół pochodzący z Łodzi, który 31 października wydał swoją drugą płytę – „Locomotive”. Muzycznie poruszają się po obszarach rocka i reggae, choć na nowej płycie wykorzystali elementy dubstepowe! Płyta ta jest zbiorem obserwacji i odczuć, czasem tematy są błahe a czasem śmiertelnie poważne. Każda piosenka to wagonik, oddzielny przedział w pociągu, którym jedziemy i osobna historia. Zmieniamy przedziały, wagoniki a tam w każdym ktoś opowiada inną historię. – przedstawia nową płytę Jakub Koźba, wokalista i autor tekstów.

Dotychczas występy Power of Trinity można było oglądać m.in. na festiwalu Camerimage, Union of Rock w Węgorzewie czy w Ostródzie na Reggae Festival. Teraz, razem z Deaf Havana, wystąpią w  Stodole przed Skindred.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także