Świetna sprzedaż nowej płyty Avenged Sevenfold

/ 2 września, 2013

Nowa płyta zespołu Avenged Sevenfold okazała się – jak przewidywało wielu znawców tematu – ogromnym sukcesem marketingowym. Album "Hail to the King" uplasował się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

Nowe wydawnictwo amerykańskiej formacji odniesie prawdopodobnie taki sam sukces w Stanach Zjednoczonych. W serwisie Billboard – który zajmuje się podobnymi zestawieniami – szacuje się, że w pierwszym tygodniu sprzedaży rozejdzie się 175 tysięcy kopii "Hail to the King". Oznaczałoby to, że album wskoczy na pierwsze miejscie zestawienia Billboard 200. Oficjalne potwierdzenie tych informacji już za dwa dni.

Jak nowy album Avenged Sevenfold sprzedaje się w Polsce? Dowiemy się tego za tydzień, gdy pojawi się zestwienie OLiS za okres 26.08.2013 – 01.09.2013.

Wiele miejsca zespołowi Avenged Sevenfold poświęciliśmy w niedawno opublikowanym, wrześniowym numerze pisma Teraz Rock. Można znaleźć tam obszerny artykuł poświęcony amerykańskiej formacji oraz wywiad z Zackym Vengeance'em.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także