Syd Barrett bez tajemnic – kup książkę ze specjalnym rabatem!

/ 19 listopada, 2015
 
Kiedy Syd Barrett założył Pink Floyd, był studentem akademii sztuk pięknych. Po sławę sięgnął jeszcze przed 20. urodzinami, gdy wraz z Rogerem Watersem, Nickiem Masonem i Rickiem Wrightem występował na scenie kultowego londyńskiego klubu UFO. Jego błyskotliwe teksty i tworzona pod wpływem narkotyków muzyka stały się stemplem rodzącego się ruchu psychodelicznego.
 
„Syd Barrett & Pink Floyd. Mroczny świat” to efekt 10 lat pracy. Znajdziecie tutaj liczne wypowiedzi czołowych postaci londyńskiej bohemy oraz kolegów Syda z zespołu. Wszyscy oni szczerze opowiadają o tragicznej przemianie swego przyjaciela – niezwykłego człowieka, który podbijając nowe tereny artystycznej ekspresji, przegrał walkę z wewnętrznymi demonami.
 
Książka Juliana Palaciosa to skarbnica wiedzy na temat Pink Floyd i jednego z najczęściej mitologizowanych bohaterów rock and rolla. To także fascynujący portret kształtującej się kontrkultury oraz opowieść o narodzinach i zmierzchu brytyjskiego Lata Miłości.
 
 
Książka „Syd Barrett & Pink Floyd. Mroczny świat” trafiła już do sprzedaży i jest dostępna w cenie 49.90 zł. Jeśli jedak chciałbyś kupić ją 25% taniej, to masz okazję! Wystarczy, że podczas zamawiania książki na stronie księgarni wydawnictwa SQN wpiszesz kod rabatowy "SYDTERAZROCK". Akcja trwa do końca listopada!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także